Program

sob 11.07 | niedz 12.07 | pon 13.07 | wt 14.07 | śrd 15.07 | czw 16.07 | pt 17.07 | sob 18.07 | niedz 19.07

  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
 
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
 

Scena Kameralna Teatru Wybrzeże

Gumowy Tarzan
July 11th 11:00 - 12:20
Dla dzieci
reż. Michael Hegner, Dania, 80 min, polski lektor

 
Konkurs filmów krótkometrażowych blok I
July 11th 13:00 - 14:30
 
Carte Blanche
July 11th 15:00 - 16:45
Konkurs 1-2
reż. Jacek Lusiński, Polska, 2014, 106 min
 
Taxi Teheran
July 11th 17:00 - 18:20
Spectrum 14/15
reż. Jafar Panahi, Iran, 2015, 82 min
 
Ruin
July 11th 19:00 - 20:30
Konkurs 1-2
reż. Amiel Courtin-Wilson, Michael Cody, Australia / Kambodża, 2013, 90 min
 
Turysta
July 11th 20:45 - 22:45
Spectrum 14/15
(Force Majeure), reż. Ruben Östlund, Dania, Francja, Norwegia, Szwecja, 2014, 118 min
 
 

Państwowa Galeria Sztuki

Warsztaty dla dzieci: Światłocienie
July 11th 11:00 - 13:00
Dla dzieci
Warsztaty dla dzieci: Światłocienie

kup
 
Duńskie filmy dla dzieci i młodzieży
July 11th 13:30 - 14:30
Peter Pix, Syn, Weekendowy tata, 60 min

kup
 
Cztery noce z Anną
July 11th 15:00 - 16:30
Retrospektywa: Skolimowski
reż. Jerzy Skolimowski, Francja, Polska, 2008, 90 min

kup
 
Hotel
July 11th 17:00 - 18:40
Skandynawskie kino kobiece
reż. Lisa  Langseth, Dania, Szwecja, 2013, 97 min

kup
 
W piwnicy
July 11th 19:00 - 20:25
Spectrum DOC
(In the Basement), reż. Ulrich Seidl, Austria 2014, 85 min

kup
 
Tosty po meksykańsku
July 11th 21:00 - 22:30
Spectrum 14/15
(Club Sandwich), reż. Fernando Eimbcke, Meksyk, 2013, 82 min

kup
 
 

Multikino - sala 3

 

Multikino - sala 4

 

Dwie Zmiany

 

Kulturalna Plaża

Spacer Filmowy
July 11th 12:00 - 14:00
SPACER FILMOWY SZLAKIEM PLANÓW ZDJĘCIOWYCH

(zbiórka przy Szafie Polańskiego pod Zatoką Sztuki)
 
 

Młody Byron / Dworek Sierakowskich

Old Time Radio
July 11th 21:00 - 22:15
koncert + kino nieme
KONCERT ZESPOŁU OLD TIME RADIO
do animacji i filmów trikowych ery kina niemego, 1907-1928

kup
 
 

3 Siostry

 

DODATKOWE POKAZY:

Dodatkowy pokaz nagrodzonego filmu RUIN odbędzie się w niedzielę 19.07 w Dwóch Zmianach o godz. 19.00.

Bilety będzie można kupić bezpośrednio przed pokazem (na godzinę wcześniej – w Dwóch Zmianach)

Dodatkowy pokaz nagrodzonych filmów krótkometrażowych Dzień Babci oraz Choban odbędą się w niedzielę 19.07 o godz. 21.00 w klubie festiwalowym 3 Siostry. Wstęp wolny

DO POBRANIA:

Pełen harmonogram projekcji Sopot Film Festivalu | do pobrania (pdf) >>

Gazetka festiwalowa / przewodnik po filmach | do pobrania (pdf) >>