Program

sob 11.07 | niedz 12.07 | pon 13.07 | wt 14.07 | śrd 15.07 | czw 16.07 | pt 17.07 | sob 18.07 | niedz 19.07

  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
 
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
 

Scena Kameralna Teatru Wybrzeże

Konkurs filmów krótkometrażowych blok III
July 13th 13:30 - 15:10
Konkurs filmów krótkometrażowych
blok III
 
Konkurs filmów krótkometrażowych blok VI
July 13th 15:30 - 17:10
Konkurs filmów krótkometrażowych
blok IV
 
Otwarta klatka
July 13th 17:30 - 18:40
Konkurs 1-2
(Open Cage), reż. Sinisa Galic, Serbia, 2015, 70 min
 
Młoda Sophie Bell
July 13th 19:00 - 20:20
Konkurs 1-2
(Unga Sophie Bell), reż. Amanda Adolfsson, Szwecja, 2015, 80 min
 
Lewiatan
July 13th 20:30 - 22:50
Spectrum 14/15
(Leviafan), reż. Andriej Zwiagincew, Rosja, 2014, 140 min
 
 

Państwowa Galeria Sztuki

Konkurs filmów krótkometrażowych blok I
July 13th 15:00 - 16:40
Konkurs filmów krótkometrażowych blok I
 
Walkower
July 13th 17:00 - 18:20
Retrospektywa: Skolimowski
reż. Jerzy Skolimowski, 1965, Polska, 77 min
 
20.000 dni na Ziemi
July 13th 19:00 - 20:35
Spectrum: muzyka, moda i sztuka
(20,000 Days on Earth), reż. Iain Forsyth, Jane Pollard, Wlk Brytania, dokument muzyczny, 2014, 95 min
 
Marzenie o rodzinie
July 13th 21:00 - 22:30
Skandynawskie kino kobiece
(Dreaming of a Family), reż. Mira Jargil, dokument, 2014, Dania, 88 min
 
 

Multikino - sala 3

Dwa dni, jedna noc
July 13th 17:00 - 18:35
Spectrum 14/15
(Deux jours, une nuit), reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne, Beligia, Francja, Włochy, 2014, 95 min
 
Druga szansa
July 13th 18:50 - 20:35
Skandynawskie kino kobiece
(En Chance til), reż. Susanne Bier, Dania, 2014, 105 min

kup
 
Labirynt
July 13th 20:45 - 23:15
Retrospektywa: Villeneuve
reż. Denis Villeneuve, (Prisoners), USA 2013, 153 min

kup
 
 

Multikino - sala 4

Sala Samobójców
July 13th 17:00 - 18:50
x2: Jan Komasa
reż. Jan Komasa,
Polska, 2011, 112 min
 
10.000 km
July 13th 19:00 - 20:40
Spectrum 14/15
reż. Carlos Marques-Marcet, Hiszpania 2014, 99 min

kup
 
Co robimy w ukryciu
July 13th 21:00 - 20:25
Spectrum 14/15
(What We Do in the Shadows), reż. Jemaine Clement, Taika Waititi, Nowa Zelandia, USA, 2014, 86 min

kup
 
 

Dwie Zmiany

Aszik - Kerib
July 13th 17:30 - 18:50
Retrospektywa: Paradżanow
reż. Siergiej Paradżanow,
ZSRR, 1988, 78 min
 
Głowa do wycierania
July 13th 19:15 - 20:45
Dieselpunk
(Eraserhead), reż. David Lynch, USA, 1978, 89 min
 
Konkurs filmów krótkometrażowych blok II
July 13th 21:00 - 22:40
Konkurs filmów krótkometrażowych
blok II
 
 

Kulturalna Plaża

Człowiek z kamerą filmową + DJ MNOW
July 13th 22:00 - 23:10
Dieselpunk
CZŁOWIEK Z KAMERĄ FILMOWĄ
reż. Dżiga Wiertow, ZSRR, 1929, 68 min + DJ MNOW
 
 

Młody Byron / Dworek Sierakowskich

 

3 Siostry

Metropolis (wersja pełna)
July 13th 20:00 - 22:00
Dieselpunk
reż. Fritz Lang, Niemcy, 1927, 147 min (wersja pełna)
 
 

DODATKOWE POKAZY:

Dodatkowy pokaz nagrodzonego filmu RUIN odbędzie się w niedzielę 19.07 w Dwóch Zmianach o godz. 19.00.

Bilety będzie można kupić bezpośrednio przed pokazem (na godzinę wcześniej – w Dwóch Zmianach)

Dodatkowy pokaz nagrodzonych filmów krótkometrażowych Dzień Babci oraz Choban odbędą się w niedzielę 19.07 o godz. 21.00 w klubie festiwalowym 3 Siostry. Wstęp wolny

DO POBRANIA:

Pełen harmonogram projekcji Sopot Film Festivalu | do pobrania (pdf) >>

Gazetka festiwalowa / przewodnik po filmach | do pobrania (pdf) >>